24-річний винуватець смертельної ДТП на Берегівщині визнав свою провину (ВІДЕО)

24-річний винуватець смертельної ДТП на Берегівщині, у залі суду визнав свою провину, але попросив не змінювати запобіжний захід і залишити його вдома.

24-річний винуватець смертельної ДТП на Берегівщині у залі суду визнав свою провину

24-річний винуватець смертельної ДТП на Берегівщині у залі суду визнав свою провину, але попросив не змінювати запобіжний захід і залишити його вдома. Мовляв, допомагає збирати гроші на компенсацію родині збитого ним юнака. Що вирішив Закарпатський апеляційний суд? – дивіться.

Опубліковано Телеканал Sirius Понеділок, 12 серпня 2019 р.

12 серпня, за клопотанням обласної прокуратури і адвоката потерпілого, батька загиблого 17-ти річного Михайла Шеремети,  розглядали апеляцію щодо зміни запобіжного заходу на більш суворий  – тримання під вартою без внесення застави до кінця слідства.

На противагу адвокат винуватця ДТП просить залишити все без змін, аргументуючи тим, що хлопець допомагає своєму батьку зібрати гроші для компенсації родині загиблого.

Суддя надає слово потерпілій стороні, Павлу Шереметі.

У залі суду і батько винуватця смертельної ДТП. Очей майже не підводить, з пресою не спілкується:
лайф

Вислухавши всі сторони суд іде до нарадчої кімнати. Повертається через 40 хвилин.

Аварія сталася близько у селі Свобода на Берегівщині, 21 липня. 22 липня берегівський суд обрав для хлопця міру забіжного заходу у вигляді внесення застави у розмірі 51-ї тисячі гривень. Водій, збив на смерть хлопця, який разом із своїм другом йшов вулицею до магазину. 15-ти річному другу загиблого пощастило, він встиг відскочити. Водій втік з місця пригоди. Через дві години поліція його знайшла. Він був п’яним і перевищив швидкість до 90 кілометрів на годину.