300 повідомлень про адміністративне порушення. У муніципальній поліції Мукачева прозвітували за тиждень

За тиждень інспекторами Управління муніципальної інспекції Мукачево складено 300 повідомлень про притягнення до адміністративної відповідальності. Також виписали 22 протоколи та 38 приписів.

Постанови виносились водіям які залишили автомобілі ближче 10 метрів до пішохідного переходу, на автобусних зупинках та в зоні дії знаків зупинку заборонено. Приписи надавались суб’єктам господарювання у яких були відсутні урни біля входу в магазини, кафе, установи та підприємств. Атакож підприємствам, які закінчували земляні роботи без належного відновлення благоустрою, з вимогою усунути всі недоліки у встановлений термін.

За тиждень інспектори патрулюючи місто виявляли факти порушень благоустрою та складали приписи та протоколи про адміністративні правопорушення на комунальні служби та організації, а також громадян які порушували правила благоустрою. Найчастіше протоколи складались за складування побутових відходів на тротуарах та вулицях, наїзди транспортних засобів на тротуари, розміщення товару для здійснення торгівлі в невстановлених місцях та ін.

Дивіться також:

Викрали гаманець і накивали п’ятами. В Ужгороді затримали зловмисників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.