56-річного жителя Берегова, який зник під час лікування в санаторії на Мукачівщині досі шукають (ВІДЕО)

На Закарпатті зник 56-річний житель Берегова. Станіслав Чегіль проходив реабілітацію після інсульту у санаторії Карпати на Мукачівщині  19 червня на 7-ий день лікування чоловік зник.

Першим відсутність Станіслава помітив сусід по кімнаті. Йосип Вереш розповідає: 0 10 вечора чоловік вийшов з палати і не повернувся.  У день зникнення він був розгублений, не орієнтувався в просторі та часі. Постійно питав як пройти на Мукачево, хоча сам місцевий. Про зникнення сусіда Йосип повідомив вранці наступного дня.

Останній раз родичі спілкувались з Станіславом у середу ввечері. Телефоном дочка почула що батько розгублений. Вирішила забрати його з санаторію наступного дня — у четвер. Коли приїхали чоловіка вже не було. Поруч знаходиться залізнична станція та траса Київ — Чоп. Рідні припускають: зниклий міг сісти на будь-який потяг або ж зловити попутку.

Рятувальників про зникнення повідомили у четвер ввечері. Пошуки розпочали у п’ятницю зранку. Рятувальники обстежили лісовий масив та територію поруч. Залучили також лісівників та поліцію. Однак чоловіка не знайшли.

Зараз пошуками займається поліція.

Чоловік 56 років, високий, має світле волосся і блакитні очі. Одягнений  був у шорти та білу футболку. Поліція та рідні просять повідомляти будь-яку інформацію на лінію 102.