Більше десяти членів ОВК округу № 70 з центром у Сваляві отруїлися зіпсованою їжею (ВІДЕО)

Не було результатів – бо отруїлися працівники ОВК.

Більше десяти членів ОВК округу № 70-го з центром у Сваляві отруїлися зіпсованою їжею, постраждали також двоє працівників поліції , співробітник ДСНС та один спостерігач.

Голова комісії щойно з лікарні, після крапельниць прийшов одразу на ОВК бо треба проводити підсумкове засідання. Василь Кошеля – голова ОВК №70 у м.Сваляві «Це неякісна їжа яку ми замовляли тут у місцевому ресторані на безперевне засідання ОВК, лікарі кажуть що це битове отруєння, кишкова палочка + а ви як себе почуваєте ? трошки краще але сьогодні хочемо завершувати наше засідання тому що вже час вийшов , протоколи усі при йняти залились тільки уточнюючі протоколи» Офіційно за допомогою до лікарів звернулося лише шестеро.

І нині четверо членів ОВК в інфекційному відділенні Свалявської лікарні, стільки ж лікуються вдома. Через що саме отруїлися точно не знають, найімовірніше, кажуть проблеми через олів’є, салат, як і іншу їжу споживали разом, адже триває безперервне засідання комісії. Симптоми у всіх однакові – висока температура за сорок, блювота та діарея.

Щоб провести підсумкове засідання голові ОВК вдалося зібрати десятеро членів комісії, проводили його без секретаря, але кворум кажуть чинний.