“Будуть відповідати всі!”. Прем’єр-міністр України оголосив велику війну вирубці лісу: полетіла перша голова

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук зажадав відсторонити керівника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Малерія Мургу.

Як пояснив глава Кабміну в Facebook, причина полягає в численних випадках незаконного вирубування лісів у регіоні.

“Ніяких “чорних лісорубів” під прикриттям територіальних управлінь Держлісагентства не повинно існувати. Нахабне розкрадання українського лісу відійде в минуле!” – заявив прем’єр.

Гончарук підкреслив, що держава не заплющуватиме очі на існування сірого ринку й незаконні рубки лісу.

“Ті, хто працює в інтересах окремих груп впливу – одразу звільняйтеся. Всі, хто планує і далі розкрадати державні ресурси, думаючи, що це, “як завжди”, зійде з рук – будуть звільнені з посад. А після розслідування відповідними правоохоронними органами – притягнуті до відповідальності”, – написав він.

"Будуть відповідати всі!". Прем'єр-міністр України оголосив велику війну вирубці лісу: полетіла перша голова

 

"Будуть відповідати всі!". Прем'єр-міністр України оголосив велику війну вирубці лісу: полетіла перша голова

Прем’єр повідомив, що Державне агентство лісових ресурсів отримало нового керівника – Андрія Заблоцького, якому доручив провести масштабний аудит підприємств у Харківській, Житомирській, Чернігівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Рівненській, Львівській та Волинській областях.

Через незаконну вирубку лісів держава вже зазнала збитків більш ніж 1 мільярд гривень тільки за останні кілька років. Це неприпустима історія. В Україні буде діяти закон. Всі причетні до корупції будуть звільнені, а за результатами розслідування – притягнуті до відповідальності”, – заявив Гончарук.

Результати наради з Держлісагентством

Закликав відсторонити керівника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства у відповідь на численні випадки незаконної вирубки лісів у регіоні. Жодних «чорних лісорубів» під прикриттям територіальних управлінь Держлісагентства не має бути. Нахабне розкрадання українського лісу піде у минуле!Якщо раніше держава дозволяла собі закривати очі на існування сірого ринку та незаконних рубок лісу, то тепер цього не буде. Ті, хто працює в інтересах окремих груп впливу — одразу звільняйтесь. Всі, хто планує і далі розкрадати державні ресурси думаючи, що це “як завжди” зійде з рук — будуть звільнені з посад. А після розслідування відповідними правоохоронними органами — притягнуті до відповідальності.Провів з цього приводу нараду з представниками Держлісагентства, на якій представив нового голову Державного агентства лісових ресурсів Андрія Заблоцього. Доручив новому очільнику провести масштабний аудит підприємств, за результатами якого прийняти відповідні кадрові рішення. Це наступні області: Харківська, Житомирська, Чернігівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Рівненська, Львівська, Волинська.Через незаконні вирубки лісів держава вже зазнала збитки на понад 1 мільярд гривень лише за останні декілька років. Це неприпустима історія.В Україні діятиме закон. Усі причетні до корупції будуть звільнені, а за результатами розслідування — притягнуті до відповідальності.Олексій Оржель, Андрій Заблоцький, Державне агентство лісових ресурсів України

Опубліковано Олексій Гончарук – Прем'єр-міністр України Вівторок, 14 січня 2020 р.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про викриття корупційної схеми навколо продажу лісу у сусідній Львівщині.

 

9 thoughts on ““Будуть відповідати всі!”. Прем’єр-міністр України оголосив велику війну вирубці лісу: полетіла перша голова

 • 15.01.2020 at 21:04
  Permalink

  А че відомо прем’єр міністру що ліс госпи заставлять працівників (лісників )працювати на пів ставки

 • 18.01.2020 at 11:48
  Permalink

  В Дрогобицькому управлінні лісового господарства начальники приватизували всі транспортні засоби лісгоспів тепер працівники їх арендують і використовують за плату , лісники ліс крадуть і продають населеню.

 • 18.01.2020 at 14:26
  Permalink

  Треба не розказувати що да як а пора прийняти – ростріл і закони будуть поважати і виконувати.

 • 18.01.2020 at 14:58
  Permalink

  Що таке “Намір”. Садити треба і негайно. Бо цей злочин продовжується тільки на моїх очах вже шістьдесят років. Шо вже очі владників не бачать зловживання. Щоб у вас очі повилазили, Гончаруки

 • 19.01.2020 at 10:01
  Permalink

  приїзджайте з перевірками до Сумської обл. Шосткинський район , до вотчини Ігоря Молотка , тут багато роботи, кримінальні справи можно пакунками заводити, ще деревообробне підприемство на територіі заводу Свема слід дуже ретельно обстежити!Треба швидко щось робити, бо лісу небуде взагалі!!!!SOS!!!!

 • 19.01.2020 at 11:27
  Permalink

  На Верховинщину приїджайте з провіками особинно в сПробійнівка тут самовільні рубки взагалі кришовані всіма службами області за останній час страхіття в лісах ДП Гринявське лг пилорам нелегальних в селі багато …

 • 19.01.2020 at 20:01
  Permalink

  15 років назад в Косівському районі ліс вирубували два підприємства Кутський держлісгосп і Косівський Райагроліс, а тепер ще один злодій добавився Національний парк Гуцульщина, який рубає незаконних рубок вдвічі більше чим інші підприємства. Закон прийнятий таким чином,що унеможливлює когось покарати за самовільні рубки, а тим більше, всі іполіція і прокурори і інші служби прикривають цих злодіїв в законі.

 • 20.01.2020 at 20:55
  Permalink

  Ліс рубають, за кермо нетверезі сідають, податки не платять – і багато ще чого коїться! Чому? Тому, що Громаді байдуже. Мене не чіпає і добре. Прокуратури народної нема? Судів? Та хіба це колись когось зупинило? Мабуть ще не накипіло. Подобається Висоцький – настоящих буйных мало, вот и нету вожаков. Вважаю коли погані дії почнуть карати от тоді і почнеться лад у суспільстві. А хто і як це буде робити – це вже інша річ.

 • 21.01.2020 at 00:15
  Permalink

  Приїзжайте на Вижничину(Буковина), подивіться, як жирують директори лісгоспів спільно з головбухами, вже набудували палаців, дачі ,як у президента, а натомість, всіх службовців перевели на півставки, а прості робочі ні зарплат не отримують, та ще й за свій рахунок ремонтують техніку, на якій працюють,то для кого кінець епохи бідності, я вас запитую, не було ,нема і не буде для простих робітників ніякого покращення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.