Десятки поліцейських, рятувальники, кінологи та вибухотехніки: на Закарпатті тривають навчання СБУ (ВІДЕО)

Десятки поліцейських, рятувальники, кінологи та вибухотехніки — в Мукачеві перекрили вулицю Чернишевського, там обстежували підозрілий предмет. Територію очепили стрічкою, мешканців будинків на вулицю не випускають, автівки — розвертають.

Поліцейські заспокоюють переляканих місцевих — це навчання. Упродовж трьох днів на території Мукачівського та Берегівського районів відпрацьовуватимуть атитерористичні заходи. У коробці, яку знайшли за легендою навчань поблизу військової частини, замість вибухівки вишні.

На трасі поблизу села Гут Берегівського району патрульні  зупиняють автівки. Перевіряють документи та обшукують багажники.

У Великій Бийгані блок-пост облаштували прикордонники. Вони озброєні й перевіряють кожну машину. Водії здивовані, але, дізнаючись про навчання, ставляться з розумінням.

Вулиці Берегова й Мукачева патрулювали поліцейські та Нацгвардійці.

У сьогоднішніх навчаннях були задіяні більше сотні спецпризначенців. За легендою, силовики блокують дії диверсійної групи, яка планує вчинити терористичні акти в місцях масового скупчення людей. Використовують спеціальну техніку, умови максимально наближені до реальних

Навчання триватимуть до середи 3-го липня, вони  –  планові. Завтра на території Мукачівщини та Берегівщини затримуватимуть умовних диверсантів, силовики просять жителів, де проводяться навчання, зберігати спокій та носити при собі документи, що посвідчують особу.