Дівчинка загинула через свічку, залишену біля ліжечка. Закарпатські поліцейські розповіли про трагедію

13 січня, о 21:40 до поліції надійшло повідомлення про смерть у Порошкові однорічної дитини. На тілі малолітньої було виявлено термічні опіки, про що лікарі повідомили поліцію.

 Під час обстеження місця події слідчі з’ясували, що у будівлі, яка розташована в полі, за 400 метрів від населеного пункту, відсутні будь-які умови для проживання. Ні газу, ні електроенергії, ні водопостачання.

Також поліцейськими з’ясовано, що близько 21:00 батьки малолітньої – 29-річний тато та 17-річна мати, залишили без нагляду двох своїх дітей, а самі пішли з дому. Біля ліжка, де була малолітня, залишили запалену свічку, яка стала джерелом загорання ліжка, на якому спало однорічне маля. У результаті, дитина отримала опіки, що ймовірно і стали причиною смерті. Разом з дитиною вдома перебувала її старша сестра, яка ушкоджень не отримала.

За фактом трагічного випадку у поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 166 Кримінального кодексу України. Бітьки віддповідатимуть за злісне невиконання їх обов’язку, що спричинило тяжкі наслідки.

Дівчинка загинула через свічку, залишену біля ліжечка. Закарпатські поліцейські розповіли про трагедію

Водночас поліція разом з соціальними службами перевіряє умови проживання дітей у будинку та ініціюватиме розгляд питання щодо вилучення іншої дитини з сім’ї, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.