“Епоха бідності закінчена”: топ-чиновникам підняли зарплату в 3,5-5 разів

Екс-віце-прем’єр – міністр соціальної політики Павло Розенко заявив, що, за його інформацією, зарплати українських топ-чиновників підняли в 3,5-5 разів. А зарплату нардепів – в 2,5 рази до понад 100 тисяч гривень.

Про це Розенко повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“Сьогодні активно розганяється “зрада” про виплату чиновникам одного з міністерств зарплат в сумах до 500 тисяч гривень. Звертаю увагу, що збільшення зарплат міністрам та їх заступникам відбулося по всіх міністерствах. Збільшення в середньому для топ-чиновників відбулося в 3,5 – 5 рази”, – розповів Розенко.

За його словами, з 1 січня 2020 року зарплата депутатів Верховної Ради стане більше 100 тисяч гривень. На фоні цього екс-міністр нагадав, що середня зарплата в освіті сьогодні становить 9 тисяч гривень.

"Епоха бідності закінчена": топ-чиновникам підняли зарплату в 3,5-5 разів

 

Також повідомляємо, що зарплата голови “Укрпошти” Ігоря Смілянського в 1,9 млн гривень в місяць і 22,8 млн гривень в рік в 2,5 рази перевищує оклад президента США Дональда Трампа.

У 2020 році в фінансовий план компанії “Укрпошта” закладено заробітню плату для керівника — 1 млн 887 тисяч. У цю суму входить посадовий оклад (716,5 тисяч гривень), щомісячна премія (694 тисячі гривень) та інші виплати, передбачені законодавством (456,5 тисяч гривень). За сьогоднішнім курсом це близько 78,8 тисяч доларів.

Таким чином, за весь 2020 рік Смілянський може заробити 22,6 млн гривень або 0,94 млн доларів.

Варто зазначити, що зарплата президента США Дональда Трампа становить 400 тис доларів в рік. У березні 2019 року Дональд Трамп заявив, що має намір пожертвувати річну зарплату різним відомствам країни.

Зокрема, у себе в Twitter Трамп оголосив, що передає 100 тисяч доларів міністерству внутрішньої безпеки.

“Хоча преса не любить писати про це, та мені це і не потрібно, я жертвую свою щорічну президентську зарплату в $400 тисяч різним відомствам протягом року”, – зазначив він.

"Епоха бідності закінчена": топ-чиновникам підняли зарплату в 3,5-5 разів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.