Головні здобутки Москаля: «відносно спокійна ситуація» в області та повне завмирання реформи децентралізації

Подав у відставку, але з політики йти не збирається! 23 квітня вранці голова Обласної Державної адміністрації написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Його заступник Ярослав Галас розповів – Генадій Москаль йде, бо «закінчились повноваження Президента України». Проте полишати політичну кар’єру Генадій Москаль не збирається.

У закарпатській політиці не залишається, бо здобутків – катма, це довів і провал чинної влади на виборах в області, переконаний депутат облради Петро Добромільський

З колегою погоджується і Андрій Шекета. Каже: окрім неоднозначних ляпів, гучних заяв та фестивалів пригадати реальні реалізовані проекти – складно.

Серед плюсів каденції Москаля навіть політологи називають фактично лише «відносно спокійну ситуацію» в області. А от серед найбільших провалів, – повне завмирання реформи децентралізації.

ДИВІТЬСЯ: головні події Закарпаття та України – Випуск новин Sirius News 23.04.2019

Те, чим найбільше пишаються уряд та президент, – з через небажання саме Геннадія Москаля в області – не реалізувалося впродовж останніх 4-х років. Ані масові мітинги, ані обіцянки про зрушення з Кабміну через спротив губернатора ситуацію не змінили. За останні роки у праві об-єднатись Закарпатська ОДА відмовили щонайменше шістьом громадам:

У відставці саме зараз, кажуть експерти, є й іміджева складова – небажання бути звільненим.

Поки Президент вирішує чи приймати добровільну відставку Генадія Москаля, голова ОДА формально перебуватиме у відпустці. Його обов’язки виконує права рука і заступник – Ярослав Галас.