«Сором’язливе» голосування під газетою закарпатського народного обранця

Закарпатський позафракційний депутат-мажоритарник Роберт Горват став десятим «ювілейним» кнопкодавом у Верховній Раді 9-го скликання. Як повідомляє Рух «Чесно», в об´єктиви парламентських журналістів він попався 4 грудня 2019 року голосуючи за себе та свого сусіда Валерія Лунченка, прикриваючись газетою від журналістів. Неперсональне голосування під газетою відбулось під час розгляду в другому читанні проекту закону №2045-1 щодо надання статусу та соціальних гарантій окремим особам із числа учасників АТО. Відповідно до результатів голосування, Р.Горват «утримався» за себе та свого сусіда голосуючи щодо поправки №20 від Слуги народу А.Остапенка.

За повідомленням Чесно, таке неперсональне голосування закарпатського нардепа вже відбувалось у минулому кілька разів.
Нагадаємо, Верховна Рада вже прийняла в першому читанні законопроект №2148 про кримінальну відповідальність за неперсональне голосування депутатів парламенту.

Законопроект, передбачає встановити кримінальну відповідальність за голосування замість іншого депутата парламенту ( “кнопкодавство”). Він передбачає штраф від трьох до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів, досудовим розслідуванням кнопкодавства буде займатися ДБР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.