“Колеги” організатора грального бізнесу теж під вартою

Днями ми повідомляли про те, що на Закарпатті взяли під варту організатора незаконних гральних закладів. Застава для ужгородця – 4 мільйони гривень (ФОТО) У цієї інформації є оновлення.

Ужгородський міськрайонний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, із альтернативою внесення застави на загальну суму майже пять мільйонів гривень, трьом закарпатцям, які займалися незаконним гральним бізнесом.

За клопотанням слідчого поліції Ужгородський міськрайонний суд обрав тримання під вартою, із альтернативою внесення застави в розмірі 4 мільйони 34 тисячі гривень для 47-річного мешканця Ужгорода. Чоловіка звинувачено в організації незаконного грального бізнесу, котрий діяв в Ужгороді та кількох районах області.

"Колеги" організатора грального бізнесу теж під вартою

Двом іншим учасникам злочинної групи, а саме 36-річному мешканцю Тячівського району та 35–річному мешканцю Ужгородського району, судом обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. Також є можливість внесення застави у розмірі, відповідно, 480 та 461 тисячу гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється детективами відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Закарпатській області. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.