Контрабанди на 260 тисяч гривень хотів просести українець через кордон

Чималу партію тютюнових виробів, як намагалися незаконно перемістити до Угорщини, виявили учора прикордонники Чопського загону у пункті пропуску «Тиса».

О четвертій ранку у пункт пропуску на виїзд з України прибув вантажний автомобіль «DAF» під керуванням 53-річного громадянина України.

Під час перевірки транспортного засобу у прикордонного наряду виникли підозри щодо можливого переміщення у ньому прихованих від контролю товарів та предметів. Прикордонники ініціювали поглиблений огляд автомобіля, тож його було скеровано на вантажний термінал.

Під час такої перевірки правоохоронці спільно з митниками виявили транспортному засобі спеціально облаштовані тайники. У семи частинах днища напівпричепу всередині вантажного відсіку було приховано 1410 пачок сигарет різних марок. Їх прикріпили металевими конструкціями днища за допомогою спеціальних джгутів.

Виявлені тютюнові вироби та напівпричіп «KRONE» української реєстрації у встановленому законодавством порядку вилучено співробітниками ДФС. Загальна сума оцінки конфіскату склала майже 260 тисяч гривень, повідомили у прес-службі Чопського прикордонного загону.