Літак контрабандистів з цигарками затриманий прикордонниками в Коломиї (ВІДЕО)

Співробітники прикордонної служби разом з румунськими правоохоронцями і присікли діяльність повітряного каналу контрабанди сигарет до Євросоюзу . Про це повідомили в  прес-службі Держприкордонслужби.

“В Івано-Франківській області прикордонники затримали літак” Ан-2 “, на якому здійснювалося незаконне переміщення тютюнових виробів на територію Республіки Румунія, і трьох громадян України, жителів Хмельницької та Івано-Франківської областей, які перебували на борту повітряного судна”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що правоохоронцям вдалося встановити маршрути, місця зльоту, посадки, а також місце проміжного приземлення контрабандистів.

Сьогодні вночі прикордонники зафіксували порушення кордону повітряним апаратом з України в Румунію і назад. Після того, як літак приземлився на аеродромі в Коломиї (в 100 км від кордону) його затримали.

За фактом порушення повітряного простору України і прикордонного законодавства проінформовані СБУ, ГПУ, Збройні сили України і Нацполіція.

Матеріали по виявленому кримінального злочину направлені в управління СБУ в Чернівецькій області для внесення відомостей до ЕРДР по ст. 332 (“Незаконне переправлення осіб через державний кордон України”) і 334 (“Порушення правил міжнародних польотів”) Кримінального кодексу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.