Мешканці двох ужгородських дев’ятиповерхівок вийшли на мітинг до міськради

Мешканці двох ужгородських дев’ятиповерхівок мітингували під міськрадою! Дах у обох будинках – протікає і затоплює квартири жителів. Місцевим увірвався терпець, бо на прохання про допомогу – самі відписки. Кажуть: ситуація критична.

Голова ОСББ пояснює, прийшли саме сьогодні, бо вчора ввечері, через затікання дощу в під’їзд, сталося коротке замикання.

Люди розповідають, у березні до них приходив ужгородський міський голова, обіцяв до червня вирішити проблему, та досі навіть виділення коштів для їх будинку не розглядалося, тому побоюються, що усе залишиться як було.

Замість мера до людей вийшов заступник, Василь Гомонай. Вислухав проблеми і отримав подарунок для міського голови.

Василь Гомонай пообіцяв відправити на місце комісію для обстеження дахів і винести питання на наступну сесію.

Після зустрічі мешканці будинків запросили нас у гості. Показують, у будинку на Заньковецької 7 – навіть у коридорах усе у плісняві і патьоках. Під час сильних дощів, заливає аж до 6-го поверху. Світла від учора у коридорах нема, а на підлозі – калюжі.

У сусідньому будинку на 171-у сім’ю, зараз дещо сухіше, проте люди ще не оговтались від минулорічних підтоплень.

Крістіна Кормош каже, ремонтувати оселю боїться, бо і зараз під час кожного дощу стіни мокріють Переконана, якщо зливи будуть сильні, усе затопить знов.

Місцеві кажуть: вже підраховували вартість ремонту. Близько трьох сотень тисяч гривень потрібно на перекриття плоского даху кожного будинку. Сума для мешканців непідйомна, проте до співфінансування у розмірі 60-ти тисяч готові і вже майже зібрали необхідну суму. Обіцяють 30-го травня прийти на сесію міськради і сподіваються: їх нарешті почують.