Мукачево долучилося до грантового проекту USAID з реформи медицини

Комунальне некомерційне підприємство “Центр “- один із 15 переможців грантового конкурсу проекту USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я”. 

Мукачево долучилося до грантового проекту USAID з реформи медицини

11 квітня в Мукачівській міськраді прошла зустріч міського голови Андрія Балоги, начальника відділу охорони здоров’я Любов Мандзич, в.о. директора Центру первинної медико-санітарної допомоги міста Мукачева Євген Мешко з менеджером пілотних проектів у галузі первинної медичної допомоги Мариною Раступною та старшим радником з питань якості в охороні здоров’я Владиславом Одринським.

Комунальне некомерційне підприємство “Центр “- один із 15 переможців грантового конкурсу проекту USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я”. 15 комунальних центрів первинної медико-санітарної допомоги з різних областей України протягом 2019 року отримають фінансові гранти та широкий спектр методологічних матеріалів, тренінгову та менторську підтримку. Все це допоможе закладам-партнерам стати справжніми осередками передового досвіду для обміну та поширення кращих практик серед усіх закладів первинної ланки системи охорони здоров’я України.

За словами Марини Раступної загалом в Україні діє понад тисячу центрів медичної допомоги, і Мукачево стало одним з п’ятнадцяти, який впроваджуватиме передовий досвід і стане прикладом для інших. Для покращення якості роботи та серівсу послуг будуть запрошуватися для надання консультацій в тому числі й міжнародні експерти. Проектом передбачено і впровадження сучасних протоколів лікування, стратегічне планування та посилення менеджменту в закладах, що беруть участь в проекті.