На базі ужгородських шкіл працюють 8 пришкільних таборів

У школу – на відпочинок: на базі ужгородських шкіл працюють 8 пришкільних таборів. Маленькі відвідувачі з легкістю замінили важкі портфелі кольоровими олівцями, а уроки за розкладом – на екскурсії та відпочинок.

У цій групі табору на базі третьої школи – усі відвідувачі планують стати художниками чи архітекторами: тож більшість часу витрачають на творчість. Вчителі щодня обов’язково цікавляться – чи є натхнення у юних митців.

Пришкільні табори в Ужгороді працюють з 9-тої до 15-тої – у всіх дітей годують. Лише на базі 3-тьої школи – навчаються 90 дітей.

Якщо не пришкільний табір – є варіант літньої школи. Таких на базі навчальних закладів Ужгорода 12. На відміну від пришкільних, тут дітки не харчуються, перебувають по буднях протягом трьох годин, зате можуть «підтягнути» іноземну влітку.

Тут намагаються спілкуватися лише англійською. А навчання – в ігровій формі.

На базі 5-тої школи – не лише мовний табір, а й один з найбільших пришкільних. Його відвідують 150 учнів.

А для старшокласників організували справжній літній університет УжНУ. 60-тьом учням пощастило спробувати «демоверсію» навчання на кожному факультеті університету. Щодня – щось нове: учора «працювали» телеоператорами, сьогодні – стріляють в інтерактивному тирі.

Літній університет УжНУ цього року відкрили вдруге.

Працюватимуть пришкільні табори та літній університет до 21-го червня.