На вулицях Лас-Вегаса вже розсікає футуристичний Mercedes-Benz в стилі “Аватар”, який презентували на початку січня (ВІДЕО)

На вулицях Лас-Вегаса помітили недавно випущений електрокар концепту Mercedes-Benz Vision AVTR, сконструйований за мотивами фільму “Аватар”.

Судячи з відео, яке оприлюднив у Facebook користувач Рустем Адагамов, фантастичний автомобіль буквально ковзає по центральній вулиці, весь кліпаючи і переливаючись, немов “акваріум на колесах”.

Унікальну модель спорткара супроводжував патруль поліції. Тому можна припустити, що автомобіль проїхав по вулицях Лас-Вегаса в якості реклами або хтось взяв шикарний спорткар для тест-драйву.

Mercedes-Benz Vision AVTR на улице в Лас-Вегасе.О машинке: https://www.ixbt.com/news/2020/01/07/mercedes-benz-vision-avtr.html

Опубліковано Рустемом Адагамовим Субота, 18 січня 2020 р.

Заявлена модель Mercedes-Benz представлена в січні. Спорткар є симбіозу людини, природи і автомобіля. Дизайнери електрокара AVTR (Advanced Vehicle Transformation) створили автомобіль, який діє як живий організм, а ілюмінація в передній і задній частині кузова підлаштовується під серцебиття водія.

Vision AVTR – це повністю автономний чотиридверний спорткар з каплевидним обтічним кузовом. У задній частині розташовані 33 рухомих аеродинамічних закрилка, які можуть синхронно змінювати своє положення. Їздить шоу-кар на об’ємних легкосплавних колісних дисках з підсвіченими спицями. Інтер’єр концепту схожий на гамак з листя в поселенні На’ві. Панель приладів, сидіння і днище оброблені штучною шкірою Dinamca. Дерев’яні елементи інтер’єру зроблені з перероблених коренів дерев, добутих в тропічних лісах Амазонки. У салоні концепту немає звичних елементів управління.

Vision AVTR укомплектований електричною силовою установкою потужністю 470 к.с. У Mercedes-Benz підкреслили, що 110-кіловатний акумулятор електрокара не містить рідкоземельних металів і працює на принципах органічної хімії. Розрахунковий запас ходу – близько 435 км.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.