На Закарпатті після капітального ремонту запустили газовимірювальну станцію “Берегово”

Укртрансгаз запустив прикордонну газовимірювальну станцію «Берегово» в комерційну експлуатацію після капітальної реконструкції. Таким чином, ще один модернізований об’єкт ГТС введено в експлуатацію в рамках підготовки до опалювального сезону 2019/2020″, – ідеться в повідомленні компанії.

ГВС «Берегово» є важливим об’єктом ГТС України, оскільки на ній обліковується газ, який Україна транспортує в Угорщину. Через станцію проходить близько 12-13% від усього газу, який Україна транзитує до країн Західної Європи та Балканського регіону.

У компанії уточнили, що на станції встановлено нове обладнання – основну та дублюючу системи вимірювання об’єму газу на основі сучасних високоточних ультразвукових лічильників газу.

До початку монтажу на ГВС «Берегово» системи були відкалібровані у Данії. За процесом наглядали представники  Укртрансгазу, Укрметртестстандарту, FGSZ (Угорщина), ПАТ «Газпром» (Російська Федерація), RMG Messtechnik (Німеччина).

Як повідомлялось, реконструкція станції, в яку Укртрансгаз вклав понад 190 млн грн власних коштів, почалася у 2017 році.

Акціонерне товариство “Укртрансгаз” звітувало про виконання 85% робіт із ремонту і модернізації об’єктів для успішного проходження осінньо-зимового сезону 2019/2020 років.

На Закарпатті після капітального ремонту запустили газовимірювальну станцію "Берегово"

Вам може бути цікаво про те, що Закарпатці можуть купувати блакитне паливо за фіксованою ціною і використовувати його у опалювальний період.