На Закарпатті створять робочу групу з захисту лісів

У Закарпатській облдержадміністрації відбулося обговорення питання розвитку лісової галузі Закарпаття з екологами, громадськими активістами та науковцями


Про це повідомили у пресслужбі Закарпатської ОДА.

Зустріч, участь у якій взяли також начальники обласних управлінь Національної поліції, СБУ та Патрульної поліції, відбулася в понеділок, 5 серпня, в Малому залі облдержадміністрації.

Під час дискусії з вуст багатьох людей прозвучало, що причиною незадовільного стану лісів є відсутність господарницького підходу з боку нинішнього керівництва Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурги. Активісти висловили бажання запросити його на наступну зустріч для своєрідного звіту в роботі.

Керівники силових структур області запевнили учасників заходу, що в межах своєї компетенції максимально сприятимуть розкриттю злочинів у лісовій сфері та відкриті до спілкування з громадським активом.

Голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко доручив створити робочу групу, до складу якої необхідно запросити, крім учасників сьогоднішнього заходу, представників Карпатського біосферного заповідника, керівництво Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства та представників засобів масової інформації. Засідання робочою групи може відбутися вже наступного тижня.