«Нафтогаз» у 2019 році має забезпечити всіх споживачів лічильниками газу – Гройсман

«Нафтогаз» у 2019 році має забезпечити всіх споживачів лічильниками газу - ГройсманНаціональна акціонерна компанія «Нафтогаз України» відповідно до урядової постанови повинна в 2019 році забезпечити всіх споживачів лічильниками газу.
Про це прем`єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час Години запитань до уряду в парламенті.
«Є постанова уряду про те, щоб «Нафтогаз» цього року забезпечив усіх українських громадян лічильниками. Це буде надзвичайно потужний удар по корупції і дасть змогу  враховувати весь газ у країні», – сказав він.
30 січня Кабінет міністрів доручив «Нафтогазу» забезпечити всіх громадян України безкоштовними газовими лічильниками. За словами прем`єр-міністра Володимира Гройсмана, в рішенні зазначено, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі має врахувати кошти, які буде витрачено на лічильники, в фінансовому плані «Нафтогазу».
Голова «Нафтогазу» Андрій Коболєв зазначив, що компанії для встановлення газових лічильників домогосподарствам необхідно укласти прямий контракт із споживачами, а також передбачити у своєму фінплані відповідні кошти.
 НАК «Нафтогаз України» – найбільша державна вертикально інтегрована нафтогазова компанія України, підприємства якої видобувають близько 90% газу і нафти в країні. НАК займається розробкою родовищ, видобутком нафти і газу, їх транспортуванням, а також реалізацією нафтопродуктів через власну мережу АЗС.