Нардепи пропропонують заборонити відкриту трансляцію у автобусах музики та фільмів

Нардепи подали законопроєкт про заборону відкритої трансляції у автобусах музики та фільмів.  Про це на Facebook-сторінці повідомляє нардеп від “Європейської солідарності” Володимир В’ятрович. Повідомляє Українська правда. 

Законопроєкт підтримало 15 нардепів із різних фракцій. Він забороняє транслювати в салоні автобуса музику, звук фільмів чи інші звукові сигнали, крім інформації про поїздку. Водночас дозволяється передача звуку через індивідуальні навушники пасажирів, а на салон лише під час нерегулярних перевезень за згодою всіх пасажирів.

Цитата: “Ухваливши цей законопроєкт, парламент запровадить в Україні правила, які діють в усьому цивілізованому світі. Пасажири на всіх видах транспорту зможуть їхати в тиші, а не доводити водіям своє право не слухати звуки “шансону” чи якогось серіалу.”

Нардепи пропропонують заборонити відкриту трансляцію у автобусах музики та фільмів

Нагадаємо, останній великий скандал у ЗМІ щодо трансляції відео у автобусі відбувся 27 січня, коли водій автобуса, який їхав з Луцька до Києва, відмовився вимкнути російський серіал на прохання двох пасажирок рейсу, і почав штовхати дівчину, яка це знімала на телефон. Компанія-перевізник Winew і Bus Trans заявила, що шокована вчинком водіїв, вибачилась за “неприпустиму поведінку працівників фірми” і додала, що “подібні ситуації ганебні й не повинні повторюватися в майбутньому”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.