Наші проекти

Sirius News

Sirius News

Sirius News – новий формат телевізійних новин. Оперативно, об’єктивно та неупереджено ми висвітлюємо події, які цікаві нашим глядачам, створюємо живі та незабутні кадри, завжди тримаємо руку на пульсі життя.

Новини від Галини

Новини від Галини

Кожну неділю на каналі Сіріус свіжі, як ранкові булочки, інтересні, як плітки тютки Марі, важливі, як робоча віза за границю – новини від Галини. Чулисьте, шо ся стало?

На колесах. Випуск 1. Ford "Kuga Titanium"

На колесах

Досі вважаєте, що жінка за кермом – недобра прикмета? Вмикайте і переконайтесь, що помиляєтеся. Адже наша ведуча ламає стереотипи! Новинки автопрому, елекромобілі, ретро-машини і спецтехніка – у програмі “На колесах” з Мирославою Вербищук.

Наші проекти

Тривожний виклик

У програмі “Тривожний виклик” – ексклюзивно про те, де чатує небезпека та чому порушувати межі дозволеного не варто. Резонансні події, надзвичайні ситуації, кримінальні справи, оперативна інформація, втечі, переслідування, затримання та усе, що знаходитися по той бік закону.

Жіночі розмови. Сезон 2. Випуск 2. Оксана Юрченко

Жіночі розмови

Що означає бути жінкою в XXI столітті? Героїні проекту Women Talk – успішні жінки, які діляться секретами краси, розповідають про екстремальні хобі та про те, як варто будувати кар’єру і стосунки. Приєднуйся до щирої розмови подруг!

Зачарований край

Зачарований край

Ведучий програми “Зачарований край” Федір Шандор подорожує дивовижними куточками Закарпаття, відкриваючи природні, історико-культурні та гастрономічні принади однієї з найбільш колоритних областей нашої країни.

Усі свої. Випуск 1. Іванна Решко

Усі свої

У кожному випуску програми “Усі свої” – інтерв’ю з цікавими особистостями, про яких варто знати та якими треба пишатися.

Наші проекти

Уся правда про Ваше здоров'я

Як позбутися головного болю, не вживаючи знеболювальних пігулок? Чим корисна “скандинавська хода”? Чи правда, що домашні тварини допомагають знизити тиск? Чи не зашкодять вагітним жінкам авіаперельоти? Чому не можна додавати мед у гарячий чай? На ці та інші питання в програмі “Уся правда про Ваше здоров’я” дасть відповіді Віктор Петров, сімейний лікар, автор 45 наукових публікацій, лауреат премії Кабінету Міністрів України, дворазовий стипендіат Фонду Пінчука та Фонду Гісема.

Наші люди. Випуск 2.  Янко Деревляний, людина-легенда, скульптор, художник, архітектор

Наші люди

Спецпроект “Наші люди” присвячений особистостям, які живуть поряд з нами та роблять важливі справи як для інших, так і для власної душі, проте часто залишаються непоміченими.

Один день

Один день

Журналіст змінює професію: ведучий Артур Іванчо проживе робочий день у компанії представників найнесподіваніших фахів і спробує перевтілитися. Що з цього вийде - дивіться у програмі "Один день".

Разом

Разом

"Разом" - телепроект, який висвітлює основні аспекти розвитку національних меншин Закарпаття. Офіційні візити, події в житті громад, міжнародні проекти, заходи в консульствах - теми для програми. Родзинка в тому, що вона містить репортажі на трьох мовах національних меншин.

Важливі питання

Важливі питання

Програма у форматі інтерв'ю для національних меншин краю і не тільки. Ми обговорюємо теми, що стосуються кожного: соціальні проблеми, духовне життя, охорона здоров'я, культура, освіта.

Культ LIFE. Випуск 3

КультLife

Культурне життя Закарпаття, цікаві неординарні особистості, таємничі автентичні споруди, багатовікові народні традиції - про все це та багато іншого дивіться у програмі "Культ Life".