Орендував квартиру у тещі. Після розголосу у ЗМІ перший заступник голови Верховної ради Руслан Стефанчук повернув гроші державі

Головний ідеолог партії «Слуга народу», перший заступник голови Верховної ради Руслан Стефанчук повернув державі 39,6 тисяч гривень компенсації за оренду квартири у своєї тещі. Про це свідчать дані на сайті Ради, передають Українські Новини.

Після резонансу Руслан Стефанчук повернув апарату парламенту виплачені йому 39,6 тисяч гривень компенсації за оренду житла у матері своєї дружини. Як зазначено у декларації посадовця, у цій же квартирі він проживав разом із родиною і до обрання у парламент.

Коментуючи цей факт, Стефанчук підтвердив, що досі живе в цій квартирі: “Цього року я сплачую орендну плату за це житло. Її орендодавець сплачує податки в порядку, передбаченому законодавством…”. На питання про те, чи сплачує Стефанчук за оренду приміщення своїй тещі, він відповів, що платить “орендодавцю за договором – власнику квартири”. “Право вибрати квартиру для проживання, як і місце проживання – це моє право як орендаря”, – заявив Стефанчук.

Стефанчук значиться серед 120 народних депутатів 9 скликання, хто отримав компенсацію за житло з держбюджету. Цікаво, що раніше в декларації віце-спікера за 2018 рік було вказано “Безкоштовне користування, проживання, місце реєстрації”, і тільки з обранням у парламент він вирішив сплачувати за її оренду за рахунок держави.

Орендував квартиру у тещі. Після розголосу у ЗМІ перший заступник голови Верховної ради Руслан Стефанчук повернув гроші державі

Дивіться також:

«Сором’язливе» голосування під газетою закарпатського народного обранця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.