П’ятьох неповнолітніх продавців наркотиків впіймали в Ужгороді (ФОТО)

Юним продавцям наркотиків від 15 до 20 років. Вони користувались новітнім способом продажу  – через месенджер-канал.

Працівниками Управління протидії наркозлочинності, спільно із працівниками слідчого відділу Ужгородського відділу поліції, під процесуальним керівництвом прокуратури Ужгорода, викрито групу осіб.

П'ятьох неповнолітніх продавців наркотиків впіймали в Ужгороді (ФОТО)

Працівники поліції Закарпаття затримали чотирьох молодих чоловіків віком від 15 до 17 років, які мали при собі наркотичні засоби. Під час поверхневого огляду у неповнолітніх було вилучено 12 пакетиків з марихуаною, банківські карти та мобільні телефони. П'ятьох неповнолітніх продавців наркотиків впіймали в Ужгороді (ФОТО)

Як встановили поліцейські, неповнолітні тісно співпрацювали з 20-річним ужгородцем. Під час санкціонованого обшуку за місцем його проживання, правоохоронці вилучили особливо небезпечну психотропну речовину, галюциногенні гриби та канабіс, а також велику кількість пігулок, імовірно, наркотичних; електронні ваги для зважування наркотиків, зіппакети, фольгу та клейку стрічку для їх пакування. П'ятьох неповнолітніх продавців наркотиків впіймали в Ужгороді (ФОТО)

Через канал месенджер, разом із неповнолітніми, ужгородець рекламував та розповсюджував наркотичні речовини. Учасники групи через пошту виконували замовлення на наркотичні речовини, за що отримували розрахунок на банківські картки. Також неповнолітні залучалися до рекламування каналів замовлення наркотиків через розміщення надписів на фасадах будівель у громадських місцях обласного центру. П'ятьох неповнолітніх продавців наркотиків впіймали в Ужгороді (ФОТО)

 

За фактом збуту наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також використання коштів, здобутих від їх незаконного обігу (що передбачено частиною 2 статті 307 та статтею 306 Кримінального кодексу України), слідчі розпочали розслідування. 20-річного ужгородця затримано в порядку статті 208 КПК України. Зараз він перебуває під вартою.

Дивіться також:

 Торговець метамфітаміну перебуватиме під вартою 60 днів. Відео із зали суду (ВІДЕО)

 В угорському прикордонному селі виявили велику партію контрабанди. Цигарки перевозили просто на даху “Ниви” (ВІДЕО)

На Закарпатті зупинили роботу провайдерів, які займались незаконною ретрансляцією (ФОТО)