Міжнародний пункт пропуску «Велика Паладь – Нодьгодош» на українсько-угорському кордоні буде відкритий вже цього року

Міжнародний пункт пропуску «Велика Паладь – Нодьгодош» на українсько-угорському кордоні буде відкритий вже цього року

Президент України Петро Порошенко анонсує відкриття в 2019 році міжнародного пункту пропуску «Велика Паладь – Нодьгодош» на українсько-угорському кордоні.
Про це Порошенко повідомив під час засідання Ради регіонального розвитку Закарпатської області.
«Цього року очікуємо відкриття ще одного міжнародного пункту пропуску «Велика Паладь – Нодьгодош» на українсько-угорському кордоні. Нам треба позбутися черг на кордоні, припинити утворення цих «тромбів» або «чорних дір», що шкодять і економіці, і образу України у світі», – заявив президент.
Порошенко назвав дуже важливою реалізацію проекту з будівництва Берегівської об’їзної дороги, яка з’єднає угорський автобан М3 з українською трасою міжнародного значення «Чоп – Київ». 
«Це правильна інвестиція, у правильному місці і в правильний час», – заявив президент. Він також повідомив, що після відкриття пункту пропуску біля села Дийда будуть оптимізовані автотранспортні потоки між Україною і країнами Євросоюзу. 
Порошенко підкреслив, що для запобігання катастрофічних наслідків паводків в регіоні розроблені проекти з побудови берегоукріплень, які будуть реалізуватися з різних джерел, у тому числі Державного фонду регіонального розвитку в 2019 – 2021 роках.