Постраждалий в автотрощі, яка сталася неподалік Боздошського парку 15-го червня, Олександр Костюк вперше погодився поспілкуватися (ВІДЕО)

Нарешті вдома. Постраждалий в автотрощі, яка сталася неподалік Боздошського парку 15-го червня, Олександр Костюк вперше погодився поспілкуватися на камеру. Чоловіка нарешті виписали з лікарні зараз він вдома на інвалідному візку. На нього чекає довгий період реабілітації.

32 річний Сашко радіє, що може бачити та головне обійняти дружину та улюблену 5-ти річну доньку – Марію. Нарешті він вдома, де, каже, навіть стіни лікують. Однак, поки навіть в дзеркало на себе спокійно дивитися не може, у чоловіка деформований череп, тимчасово паралізована рука, а в  обидвох ногах встановлені пластини. Просить, навіть, інтерв’ю записувати в профіль. Не хоче щоб він запам’ятався всім у такому стані.  День аварії не пам’ятає. Однак часто запитує сам у себе: чому саме він і саме в той час опинився на тому місці?

Каже, його життя поділилося на до і після. Але, вірить, найближчим часом одужає повністю і дякує кожному за підтримку і небайдужість.

Юлія, дружина Олександра не може словами передати всього, що пережила їхня сім’я. Сьогодні видихає з полегшенням. Бо чоловік поряд і, головне, живий.

Олександр Костюк у комі був два тижні. Потім ще тиждень лікування в  травматологічному відділенні міської лікарні. Спочатку медики навіть, не давали гарантій, що чоловік взагалі доживе до ранку після ДТП. Вважають одужання Сашка – чудом.

У Олександра Костюка попереду ще довгий період реабілітації та кілька надскладних та дороговартісних операцій. Допомогти родині – може кожен, достатньо просто зв’язатися з Юлією, чи долучитися до спеціально створеної групи на фейсбук. Подружжя каже – саме завдяки небайдужим – вдалося знайти кошти на лікування.

Нагадаємо, більше місяця тому  21 річна водійка на люксовій автівці без водійських прав вилетіла на зустрічну смугу і на шаленій швидкості влетіла у форд, за кермом якого був Олександр. Чоловіка забрала швидка з важкими травмами. Винуватиця ДТП Іванна Костраба зараз у СІЗО. 13 серпня цю справу вже втретє розглядатиме Ужгородський міськрайонний суд.и