Потерпілий в аварії в Ужгороді Олександр Костюк – у комі (ВІДЕО)

32 річний ужгородець Олександр Костюх, потерпілий 15 червня у аварії, яка сталася неподалік Боздошського парку знаходиться в критичному стані у реанімаційному відділенні Ужгородської міської лікарні.

Ймвірна винуватиця ДТП, 21 річна студентка УжНУ зі Сваляви зараз під вартою у СІЗО.

Страшне зіткнення двох автівок сталося учора близько 19:00. Як стало відомо,дівчина на Порші Каєн на шаленій швидкості вилетіла на зустрічну смугу і влетіла у Форд, за кермом якого знаходився Олександр, у джипі з водійкою було ще дві дівчини.

Чоловіка негайно прооперували. Перша операція пройшла успішно. Однак, стан пацієнта залишається критичним. Синхрон лікар розповідає про операцію, наскільки вона була складною Начитка: Наразі він на апараті штучного дихання у комі лайф про його стан і про як лікують, рятують. Поруч щохвилини дружина Олександра Юлія.

Водійку порше близько 11 години виписали із лікарні. Знаходилася вона у спеціальній палаті під охороною. Зараз у СІЗО.

У поліції з’ясовуються всі обставини та обстежується місце пригоди, опитуються очевидці. синхрон про санкцію статті Начитка: За попередньою інформацією вже завтра ужгородський міськ районний суд буде обирати міру запобіжного заходу дівчині.

Прогнози лікарів щодо стану Олександра дуже стримані, а дружина щиро вірить – коханий одужає ми дуже любимо і чекаємо нашого сашка, особливо донька дома і сподіваємося, що він переборе цю хворобу.