Причину нападу на начальника УЗЕ в Ужгороді пов’язують із викриттям контрабанди (ВІДЕО)

В Ужгороді обстріляли машину начальника управління захисту економіки Нацполії Андрія Іванківа. Це сталося на перетині вулиць Загорської та Осипенка близько 9 ранку.

Поранення в живіт отримала 66-річна жінка

Поранення в живіт отримала 66-річна жінка, яка мешкає поруч з місцем обстрілу машини начальника управління захисту економіки Нацполіції області. 5 куль випустив зловмисник у позашляховик Андрія Іванківа сьогодні близько 9-ї ранку на перехресті вулиць Загорської та Осипенка в Ужгороді. Сам правоохоронець не постраждав. У поліції пов’язують злочин з розслідуванням Іванківим резонансних корупційних справ та припиненням контрабандних потоків на західному кордоні. Подробиці – далі.

Опубліковано Телеканал Sirius Четвер, 11 липня 2019 р.

На позашляховику Хюндай чотири отвори від куль – у передніх пасажирських дверцятах, правому крилі та багажнику. Сам Іванків, який був за кермом, не постраждав. Куля зачепила жінку, яка мешкає поруч і вийшла на вулицю після почутих пострілів.

З пораненням живота жінку забрала швидка – після надання допомоги відпустили додому.  Медики кажуть – найімовірніше  жінка постраждала від рикошету.

Найімовірніше, той хто стріляв,  знаходився на протилежній стороні дороги, з боку Загорської. За повідомленням поліції, зловмисник випустив п’ять куль.

Сам Андрій Іванків, в якого стріляли, від коментарів відмовився.

Натомість голова Нацполіції України Сергій Князєв сьогодні на брифінгу в Києві зазначив – причину нападу на начальника УЗЕ пов’язують  із викриттям контрабанди. Наголосивши, що Іванків також займається розслідуванням корупційних справ проти екс-начальника закарпатської митниці та облавтодору.

Наразі на місці працюють слідчі.