Контрабанда цигарок та біодобавок. Дйджест знахідок на кордоні (ФОТО)

На своїй сторінці у мережі Facebook керівник митниці Максим Нефьодов повідомив:

#контрабанда_тижня цього разу цигаркова, знову спіймали півфури тютюну, які везли в Румунію через Дяково на Закарпатті. Увагу привернула дуже низька вага фури, всього 4.8 т.

Незважаючи, що був заявлений вантаж від всесвітньо відомого білого експортера, машина аж 3 дні їхала відстань в 350 км. Догляд виявив цигарки, сховані між стінками рефрижиратора, а також перекладені між іншим товаром в палетах.

Всього 106 тис пачок. В ЄС це майже півмільйона доларів чорного доходу, який втратило якесь організоване злочинне угруповання…”

Учора:

Незаконному вивозу неповнолітнього буковинця до країн Європи завадили прикордонники Чопського загону. Учора ввечері у пункт пропуску «Тиса» на виїзд з України прибула 38-річна громадянка України, яка з шестирічним хлопчиком прямувала до Італії.

На контроль, разом з паспортами, жінка пред’явила заяву від батька про згоду на вивіз дитини за кордон, начебто засвідчену консульством України у Мілані. Проте, у ході додаткового вивчення документів прикордонники встановили, що заяву підроблено.

Окрім інших ознак, про це свідчили орфографічні помилки та невідповідний підпис консула.

За цим фактом охоронці кордону надіслали до поліції повідомлення про виявлення можливого кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 Кримінального кодексу України. А саме «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Неповнолітному громадянину України, якого намагались незаконно вивезти за межі нашої держави, було винесено рішення про відмову в перетині державного кордону. Після завершення необхідних процесуальних заходів підроблений документ передали співробітникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

Також учора:

Прикордонники Чопського загону спільно зі співробітниками митниці попередили спробу незаконного ввезення на територію України партії біологічних добавок, енергетиків та вітамінів для спортсменів.

37-річний українець намагався перевезти в Україну біодобавки та енергетики через КПП “Тиса” не записавши ці товари до декларації. Автомобіль скерували на поглиблену перевірку, у ході якої відшукали 1355 упаковок біодобавок, енергетичних напоїв, вітамінів та спортивного харчування.

Їх приховали у повітряному фільтрі, під двигуном та в запасному колесі.

Виявлені товари та мікроавтобус 2007 року випуску вилучено у встановленому законодавством порядку. Сума оцінки біодобавок та спортивного харчування наразі встановлюється, транспортний засіб оцінили у 303 тисячі гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.