Рятувальники попереджають про підвищення рівнів води у закарпатських річках

Сьогодні внаслідок відлиги та випадання дощу 1-2 лютого, на річках Карпатського регіону продовжиться формування тало-дощового паводку, переважно без загрози негативних наслідків. Лише у нижній течії Боржави утримається вода на заплаві та очікується досягнення початкових відміток підтопленням ряду прирічкових населених пунктів. Також очікується вихід води на заплаву міждамбового простору Латориці в районі Чопу.

4 лютого на більшості рiчок Закарпаття збережеться пiдвищена воднiсть з добовими коливаннями рівнів води в межах 0,3-0,8 м. На ділянці р.Тиса Хуст-Вилок – на 1,0-2,0 м; на р. Боржава – с.В.Ремети – на 0,2-0,5м утримається вода на заплавi з початковим пiдтопленням сiльгосп угiдь сiл Зарiччя, Кам’янське, В.Комяти, автодороги Шаланки – В.Комяти; на р.Латориця – м.Чоп на 0,8-1,3 м з початковим виходом води на заплаву.

4 лютого на дiлянцi Прута Чернiвцi – держкордон, у зв’язку з добіганням води тало-дощового паводку, очiкується продовження пiдйомiв рiвнiв води на 0,3-1,0 м над рівнями на 8 год 3 лютого, без негативних наслідків.

4-5 лютого на дiлянцi Днiстра Галич-Залiщики очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,5-1,0 м над рiвнями 8 год 3 лютого, без загрози негативних наслiдкiв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.