Школярам розповіли, як у 2020-му вони складатимуть ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти опублікував перелік вимог, критерії оцінювання та види завдань для кожного з предметів тестування. Повідомляє УНІАН.

У правилах зазначена структура тесту, кількість і тип завдань, наведена схема нарахування балів. Також вказано час на виконання.

Так, ЗНО з української мови у 2020 році налічуватиме 58 завдань. «Українська мова» (33 завдання), «Українська література» (24 завдання) і «Власне висловлення» (одне завдання з розгорнутою відповіддю).

ЗНО з математики 2020 року буде включати 35 завдань. З вибором однієї правильної відповіді – 20 завдань, на встановлення відповідності – 4, відкрита форма з короткою (8) і розгорнутою (3) відповіддю.

Тести з історії України налічують 60 завдань різних форм у двох частинах. «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.» (30 завдань) та «Історія України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст.»(30 завдань).

ЗНО з англійської, німецької, французької, іспанської мов – 59 завдань і чотирьох частин. «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання з розгорнутою відповіддю).

Тест з біології у 2020 році нараховує 50 завдань. З вибором однієї правильної відповіді (38), на встановлення відповідності (8 завдань) та з вибором трьох правильних відповідей (4).

Тест з географії – 54 завдання. З вибором однієї правильної відповіді (36 завдань), на встановлення відповідності (6 завдань), відкритої форми з короткою відповіддю (6 завдань) та з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (6 завдань).

ЗНО з хімії 2020 року буде включати 52 завдання. З вибором однієї правильної відповіді (34 завдання), на встановлення відповідності («логічні пари») (4 завдання), відкритої форми з короткою відповіддю (14 завдань).

Школярам розповіли, як у 2020-му вони складатимуть ЗНО