Суд обрав міру запобіжного заходу 21-річній Іванні Кострабі, яка скоїла аварію на Слов’янській набережній в Ужгороді

Два місяці тримання під вартою без права внесення застави. 17 червня в Ужгородському міськрайонному суді обрали міру запобіжного заходу 21-річній – Іванні Кострабі, яка скоїла аварію на Слов’янській набережній в Ужгороді. 

Зал суду переповнений – дружина потерпілого Олександра, друзі Сашка, небайдужі, адвокати, журналісти та родичі винуватиці ДТП – Іванни Костраби. Під охороною поліції заводять – дівчину. в суботу близько 19-тої 00 водійка Порше на шаленій швидкості влетіла у Форд, яким кермував 32-річний Олександр Костюк.

Уже за 15 хвилин сторона захисту просить перенести судове засідання.

Оскільки у нас не було можливості зібрати всі документи по сімейному стану, по де вона проживає і надати суду, бо вчора вихідний, а сьогодні свято , то ми просимо перенести засідання.

Клопотання суд відхиляє, засідання продовжується. Наразі встановлено : дівчина під час ДТП була тверезою, водійського посвідчення не має, Порш Каєн належить не їй. Доповідає слідчий справи – Михайло Меренич.

Стосовно визначення швидкості обох автівок та аналізу на наркотичне сп’яніння дівчини – триває експертиза. ЇЇ результати очікують не раніше як за три тижні. Суддя слова надає слово, винуватиці ДТП – Іванні Кострабі.

Адвокат сторони захисту просить суддю про тримання під домашнім арештом або ж внесення застави. Сторона обвинувачення, слідчий та прокурор наполягають на тримання під вартою без права застави. Суддя йде до нарадчої кімнати. Через півтори години перерви зачитує рішення. лайф

Мати дівчини від коментарів відмовляється. Близький друг сім’ї розповідає, першим говорив з нею після ДТП.

Начитка: Від сьогодні у сторони захисту є п’ять днів аби подати апеляцію. А Олександр Костюк продовжує боротися за життя. Поки лікарі ніяких прогнозів не дають. Чоловік знаходиться у дуже важкому стані в реанімації.