Творимо SiriusNews разом

Що це за проект?

Головна мета проекту – дати можливість кожному долучитися до створення новин, відчути себе репортером, розказати і показати про надзвичайні події, очевидцем яких став, широкій глядацькій аудиторії. Водночас зробити інформаційні випуски ще більш оперативними аби й надалі кожного дня підтверджувати: Sirius News – те, що дійсно відбувається насправді.

Які матеріали необхідно надсилати?

Відео і фото подій, безпосереднім свідком яких Ви стали. І котрі, на Вашу думку, варті уваги глядачів. Перш за все йдеться про масштабні ДТП, пожежі, злочини, стихійні лиха, героїчні вчинки, а також цікаві й нестандартні курйозні ситуації. Таке відео чи фото у минулому не повинно бути розміщене на ресурсах відеохостингу, наприклад «YouTube.com » (тобто нас цікавить відео, яке раніше не використовувалось іншими ЗМІ чи авторами).

Куди і як відправляти фото та відео?

Для цього достатньо заповнити розділ «Надіслати матеріали». У ньому є кілька вільних полів для заповнення: «Тема», «Примітки», «Ваше ім’я», «Ваш e-mail» , «Телефон». У рубриці «Тема» необхідно вказати дату, місце та характер події, приміром, «15.09.2018, Ужгород, пожежа».
У рубриці «Примітки» можете коротко описати суть відео чи фото, дати свої додаткові пояснення чи міркування. Усі інші рубрики («Ваше ім’я», «Ваш e-mail» , «Телефон») бажані до заповнення, але необов’язкові. Але просимо врахувати, що у випадку, якщо Ваше відео буде нами використане у випуску новин і Ви отримаєте право на отримання винагороди, нам знадобиться ця інформація для подальшого контакту з Вами.

Яка винагорода?

За матеріал, що вартий уваги і був використаний у випуску новин чи інших програмах телеканалу, автор-очевидець отримає 100 гривень.

Як отримати винагороду?

Якщо матеріал був використаний у випуску новин чи інших проектах телеканалу, автору надійде лист з повідомленням та проханням вказати номер свого рахунку (картки) в АТ КБ «Приватбанк» (або просто в «Приватбанку»), після чого гроші будуть перераховані на вказаний рахунок
(впродовж 3-х робочих днів).

Facebook Pagelike Widget