У Берегові стартував пленер художників “Весняний Берегсас”

Митці з України та сусідніх країн зібралися у місті над Верке втретє.

У Берегові стартував пленер художників “Весняний Берегсас”

Приїхали як старі знайомі Наталія Анікіна-Закревська з Києва, Славко Медунич з Боснії-Герцоговини, Петро Фелдеші з Угорщини, так і живописці, що братимуть участь у пленері вперше. Це – Анастасія Григор’єва зі столиці України та Міро Бухер зі Словаччини.

Вперше малюватимуть картини в рамках заходу берегівчанка Єва Ковач, мукачівець Віктор Грабар та Іван Івановчик зі Сваляви. Презентуватимуть свої роботи також Анна Примакова та Віталій Призант з Києва, котрі “працювали” в Берегові весною минулого року. Звичайно, як завжди, присутній у “творчій лабараторії” корифей закарпатського живопису Анатолій Сакалош з В.Бакти.

Майстри пензля приступили до втілення своїх задумів ще в суботу. А в понеділок з ними зустрівся мер міста Золтан Бабяк. Він щиро вітав учасників пленеру з черговою нагодою увіковічнити незабутні краєвиди Берегова, зичив наснаги і творчих успіхів. На згадку про участь у черговому пленері він вручив кожному його учаснику спеціально виготовлені до цієї події футболки з надписами на двох мовах лого заходу “Весняний Берегсас”.

Завершиться пленер 13 квітня виставкою робіт, намальованих художниками протягом цих днів.