У Берегові за звання найвправніших та найшвидших боролися команди «швидких»

Чотири постраждалі в ДПТ, у школі знепритомнів 6-річний хлопчик, літньому чоловіку стало зле на вулиці – усі ці ситуації відпрацьовували на всеукраїнських змаганнях бригад швидкої допомоги на Берегівщині.

Спочатку команда, яка складається з 3 медиків отримує завдання. Загалом є п’ять ситуацій на різних локаціях. Одна з них — смертельне ДТП.

Постраждало четверо людей: двоє померли, інші — у важкому стані. У потерпілих численні переломи та гематоми. Медикам потрібно витягнути людей з машини, знерухомити та надати необхідну допомогу.

Ще один випадок — у школі знепритомнів 6-річний хлопчик. Прибувши на місце медики з’ясували, що дитина вже 4 дні хворіє на пневмонію. 20 хвилин тому хворому ввели антибіотик після чого йому стало зле. дитина знепритомніла. У школяра відсутні пульс та дихання.

Створені ситуації максимально наближені до справжніх. Злагодженість, швидкість та правильність дій оцінюють судді. За кожне завдання виставляюють бали. На змаганнях працюють 40 суддів з усіх регіонів України та з-за кордону. Розповідають: рівень підготовки медиків високий, дії лікарів скоординовані.

У чемпіонаті беруть участь 35 команд з різних областей України та 6 команд із-за кордону. Такі навчання проводять із 2008 року, головна мета кажуть засновники — обмін досвідом та вдосконалення навичок.

Змагання триденні. Останній конкурсний день та визначення переможців у п’ятницю. Та, найцінніше, кажуть учасники – саме досвід колег та додаткова практика.