У Гельсінкі новий тренд – спати на роботі за гроші компанії-роботодавця (ФОТО)

Виявляється, фінські профспілки прийшли до висновку, що денний сон в середині робочого процесу позитивно позначається не тільки на продуктивності співробітників. А також на фінансовому добробуті фірми, де співробітникам дозволяється годинку подрімати.

Як пише видання, у деяких фірмах навіть наймають фахівця, який проводить корпоративну тиху годину – допомагає розслабитися і вчить медитації.

«Змусити себе розслабитися важко, але під керівництвом тренера це стає набагато простіше навіть в середині дня. Інструктор в цій ситуації на вагу золота, тому що він допомагає зробити цю ментальну паузу, відправитися в міні-відпустку на півгодини.» Зазначає Тііна Вайніо , що організовує такі «заняття».

“Вам не потрібно одягати спеціальний одяг. Приходьте, як ви є, залиште телефон, розслабтесь на хвилинку”, – пояснює інструктор Mariko Pajalahti на сторінках видання newsnowfinland.fi

До висновку про користь денного сну (він становить від 30 до 60 хвилин в залежності від фірми і розпорядження керівництва) профспілки Гельсінкі прийшли після того, як серед працівників різних компаній були проведені опитування. Люди розповідали про втому на робочому місці, фізичному дискомфорті і бажання якнайшвидше покинути робоче місце під кінець дня.

У Гельсінкі новий тренд - спати на роботі за гроші компанії-роботодавця (ФОТО)

Чисельні ЗМІ Фінляндії вже встигли розповісти на сторінках своїх видань про новий столичний тренд. Журналісти не виключають, що найближчим часом звичка спати на роботі (нагадаємо, цей час оплачується, якщо б людина працювала) «перекинеться» і на інші міста.

Однак уже зараз очевидно, що сон, який багато хто звик асоціювати з лінню, тепер безпосередньо відповідає за продуктивність співробітників компані. А також за вигоду, успішність і конкурентоспроможність цих фірм.

У Гельсінкі новий тренд - спати на роботі за гроші компанії-роботодавця (ФОТО)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.