У Хусті пікетували єпархію Московського патріархату

У вівторок, 9 квітня, у місті Хуст пікетували Хустську єпархію Української Православної Церкви Московського патріархату.

У Хусті пікетували єпархію Московського патріархату

Мітинг з плакатами “Стоп РПЦ на Закарпатті” зібрав небайдужих мешканців краю під стінами єпархії, яку очолює митрополит Марк (в миру – Микола Іванович Петровцій) – постійний член священного Синоду УПЦ МП та випускник Московської духовної семінарії. Віряни вимагали від священнослужителів єпархії відректися від зв’язків з Російською православною церквою, а також не ставити штучні перепони у переході парафій до новоствореної Православної церкви України.

У Хусті пікетували єпархію Московського патріархатуСпочатку до активістів ніхто не виходив, а вже пізніше із закарпатцями вийшли поспілкуватись представники духовенства на чолі з секретарем єпархіального управління Хустської єпархії УПЦ МП о.Іваном Розманом, який у агресивній формі намагався переконати присутніх, що жодних зв’язків з Москвою у єпархії нема і у жодні процеси переходу парафій до ПЦУ єпархія, нібито, не втручається.

У Хусті пікетували єпархію Московського патріархатуМітинг пройшов мирно, плакати з гаслами «Стоп РПЦ на Закарпатті» та «Свободу переходу в канонічну церкву України» активісти залишили на стінах будівлі єпархії, але після завершення місцеві священники поспіхом їх познімали.

Нещодавно, до речі, стало відомо, що новообраним вікарієм Хустської єпархії УПЦ МП став архімандрит Симеон ( в миру – Степан Голубка), рідний брат якого є помічником Патріарха Московського Кирила, а сестра – ігуменя Серафима (Голубка) – екс-помічниця високопоставленого російського митрополита Даниїла (Доровських).

Про це повідомляють місцеві ЗМІ