У Китаї померла ще одна людина від нового вірусу, що нагадує пневмонію

У Китаї зафіксували другу смерть від нового вірусу, що нагадує пневмонію. Про це повідомляє BBC із посиланням на місцевих чиновників. Повідомляє Громадське. 
Кажуть, другу смерть зафіксували у східному місті Ухань, де у грудні спостерігали спалах цього досі невідомого вірусу.
У Китаї померла ще одна людина від нового вірусу, що нагадує пневмонію

Захворювання ідентифікували як коронавірус, який може спричинити хвороби, починаючи від звичайної застуди до потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому. Унаслідок останнього у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Нагадаємо, після спалаху пневмонії, викликаної досі невідомим збудником, який зафіксували в Ухані у грудні 2019 року, новий невідомий коронавірус виявили у 60 людей у Китаї. Крім того, його виявили в однієї жінки в Таїланді, яка прилетіла туди з Ухані, а також у мешканця Японії, який також навідувався до Ухані.

9 січня стало відомо про смерть першого пацієнта, у якого виявили вірус. Однак точна причина його смерті наразі невідома, адже окрім вірусу, в нього також діагностували пухлину черевної порожнини й хронічне захворювання печінки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.