У Литві представили виставу Мукачівського драматичного театру «Князь Корятович» (ВІДЕО)

Виставу Мукачівського драматичного театру «Князь Корятович» представили у Литві. Там вона зірвала шквал овацій.

Виставу Мукачівського драматичного театру «Князь Корятович» представили у Литві

Виставу Мукачівського драматичного театру «Князь Корятович» представили у Литві. Нещодавно колектив театру повернувся з гастролей Прибалтикою, де взяв участь у першому міжнародному фестивалі україно-литовської співдружності «Мости Мистецтва».

Опубліковано Телеканал Sirius Пʼятниця, 2 серпня 2019 р.

Нещодавно колектив театру повернувся з гастролей Прибалтикою, де взяв участь у першому  міжнародному фестивалі україно-литовської співдружності «Мости Мистецтва». Захід проходив  за підтримки  Українського культурного фонду  з  24 по 28 липня у Вільнюсі, Тракаї та Клайпеді.

Вистава  «Князь Корятович»,  режисер якої  Євгеній Тищук,   стала символічною для фестивалю такого масштабу, адже  розповідає  про  спільну історію  України та Литви  – литовського  князя  з роду Корятовичів, володаря Мукачівського замку – Федора Корятовича.

Автор п’єси – закарпатський драматург Олександр Гаврош,  написав її  на замовлення театру. Європейський глядач мав змогу двічі насолодитися грою наших акторів,  обидва покази вистави відбувалися   просто неба, що ще більше доповнило атмосферу  драматичного  дійства.  Театрали сподіваються: поїздка була першою але не останньою, і такий захід стане традиційним для обох країн.