У Рахові горіло недіюче сміттєзвалище

Пожежа сталась вчора, 15 квітня, близько 19:51 години на вулиці Партизанськійу. Саме у цей час пожежники отримали повідомлення про загорання.

У Рахові горіло недіюче сміттєзвалище

В Управлінні ДСНС Закарпаття розповідають, на місце виїхали вогнеборці 3-ї державної пожежно-рятувальної частини Рахова. Також було задіяно трактор МТЗ-8.

Коли на пожежу прибули вогнеборці, площа пожежі сягала близько 230 кв. м.

Вже за півгодини пожежу локалізували, а о 21:55 годині пожежу на площі близько 250 кв. м повністю ліквідували. Експерти встановлюють матеріальну шкоду та причину пожежі.

Загиблих та травмованих немає.

Нагадаємо, телеканал “Sirius” слідкує за подіями навколо рахівського сміттєзвалища. У сюжеті, який вийшов у ефір 29 березня, наші журналісти показали масштаби екологічної катастрофи гірського району області та однієї з найбільших річок – Тиси. Тоді міська влада пояснювала ситуацію на березі ріки відсутністю альтернативи альтернативи сміттєзвалищу й повідомили, що сміття до річки вивозитимуть і далі через відсутність вільної землі. 

Після виходу сюжету, угорці заявили, що готові подати позов про відшкодування збитків, адже мотлох з берегів Тиси, при піднятті рівня води, потрапляє на територію Угорщини.