УКУ відвідає найуспішніші закарпатські школи

18-20 квітня 2019 року в Ужгороді адміністрація Українського Католицього Університету відвідає найуспішніші закарпатські школи та проведе відкриту лекцію сходознавця Романа Назаренка в рамках проекту «УКУ у Турі».

УКУ відвідає найуспішніші закарпатські школи

Відкритий захід відбудеться 20 квітня  в конференс-хабі Smart Point за адресою вул. Швабська 25А о 18:30. В рамках заходу буде проведена відкрита лекція релігієзнавця та національного спікера Української Академії Лідерства Романа Назаренка –  «Історія про Аладдіна: те чого ми не бачимо». 

Окрім віртуальної подорожі у світ символів всесвіту відомої казки та пошуків історичної правди під час спільного перегляду фрагментів легендарного мультфільму Disney, учасники поспілкуються з адміністрацією Українського Католицького Університету.

Проект «УКУ у Турі» реалізується командою Відділу Рекрутингу УКУ задля поширення інформації про можливості навчання, розвитку та реалізації амбітних вступників в УКУ.

Команда «УКУ у Турі» вже побувала у Полтаві, Харкові, Києві, Миколаєві, Луцьку, Івано-Франківську, Чернівцях та Рівному під час попередніх чотирьох турів.