Уже тиждень на Закарпатті шукають 56-річного жителя Берегова (ВІДЕО)

Станіслав Чегіль проходив реабілітацію після інсульту в санаторії «Карпати» на Мукачівщині. 19 червня, на 7-ий день лікування чоловік зник.

На Закарпатті шукають 56-річного Станіслава Чегіля з Берегова

На Закарпатті шукають 56-річного Станіслава Чегіля з Берегова. Він зник з санаторію «Карпати», де проходив реабілітацію після інсульту. Рідні кажуть: він був розгубленим та втрачав орієнтацію у просторі. І дуже просять всіх, хто має інформацію, повідомляти в поліцію.

Опубліковано Телеканал Sirius Середа, 26 червня 2019 р.

Першим відсутність Станіслава помітив сусід по кімнаті. Йосип Вереш розповідає: о 10-й вечора чоловік вийшов з палати і не повернувся. У день зникнення він був розгублений, не орієнтувався в просторі та часі. Постійно питав як пройти на Мукачево, хоча сам місцевий. Про зникнення сусіда Йосип повідомив вранці наступного дня.

Останній раз родичі спілкувались зі Станіславом у день зникнення. Телефоном дочка почула, що батько розгублений. Вирішила забрати його з санаторію наступного дня. Коли приїхали, чоловіка вже не було. Поруч знаходиться залізнична станція та траса Київ — Чоп. Рідні припускають: він міг сісти на будь-який потяг або ж зловити попутку.

Рятувальників про зникнення повідомили у четвер ввечері. Пошуки розпочали у п’ятницю зранку. Обстежили лісовий масив та територію поруч. Залучили також лісівників та поліцію. Однак чоловіка не знайшли.

Зараз пошуками займається поліція.

Чоловіку 56 років, високий, має світле волосся і блакитні очі. Одягнений  був у шорти та білу футболку. Поліція та рідні просять повідомляти будь-яку інформацію на лінію 102.