В Австрії провели конкурс краси “Міс корова”

Переможниці 7 років, у неї широка грудна клітка і лагідна вдача.

В Австрії провели конкурс краси "Міс корова"

Австрійські фермери щорічно проводять сільськогосподарські виставки, на яких демонструють найсучасніші досягнення селекції, відбирають племінних тварин, оцінюють можливості конкурентів.
На цих виставках традиційно відбуваються конкурси краси серед корів. Цього року – на виставці великої рогатої худоби в місті Імст (Тіроль).

Як повідомляє vorarlberg.orf.at, найкрасивішою коровою в Австрії стала семирічна Ірен. Вона живе в Іннербраці (Форарльберг) і належить фермеру Йозефу Несслеру.

Критерії конкурсу краси серед корів такі ж, як і в інших конкурсах краси, каже власник “Міс Австрія” Йозеф Несслер:

“Ідеться насамперед про загальне враження. Але також враховуються зовнішній вигляд і основні параметри – ширина грудної клітини, ширина таза, м’ясистість боків і інші. У Ірен – дуже спокійна вдача. Вона завжди задоволена”.

Несслер дуже щасливий перемозі своєї “бурьонки”:

“Це прекрасне почуття, коли у тебе найкрасивіша корова в Австрії”.

Але фермер каже, що багато працює заради цього досягнення. Усе починається з осіменіння і закінчується кормами та щоденним доглядом. А найголовніший рецепт краси переможниці конкурсу, вважає її господар, – у всебічному розвитку тварини. У корівнику, де мешкає Ірен, наприклад, цілодобово працює радіо.

В Австрії не всяка корова може перемогти в конкурсі краси. А у нас, якщо у корови багатий фермер, то вона точно буде переможницею.