В’їзд в Україну з боку Словаччини зустрічає сміттям (ВІДЕО)

Ласкаво просимо до Ужгорода. В’їзд в Україну з боку Словаччини – зустрічає сміттям, що розтягується вздовж шляху протягом кілометру – аж до в’їзду в місто.

Смітник на КПП

В’їзд в Україну з боку Словаччини – зустрічає сміттям, що розтягується вздовж шляху протягом кілометру – аж до в’їзду в місто

Опубліковано Телеканал Sirius Пʼятниця, 2 серпня 2019 р.

Баки для сміття встановлені. І хоч вони досить великого розміру – уже переповнені. Просто біля урн купи непотребу, який вітер розносить на десятки метрів від дороги. Водії кажуть, коли перед КПП черга і доводиться стояти по кілька годин викинути сміття просто ніде.

За кількасот метрів – в Словаччині – ситуація зовсім інша. Водії кажуть, брудно у нас не через те, що не прибирають.

За чистотою шляхів стежать, кажуть у міськраді, але лише в межах міста. Тут, переконують, організований покіс і прибирання сміття, от тільки територія перед КПП вже, фактично, поза Ужгородом.

Цей відрізок шляху на їхньому балансі, погоджуються в обласній службі доріг. Кажуть, обслуговуванням цієї території займаються працівники облавтодору, з яким підписаний договір про експлуатаційне утримання конкретної ділянки, вони ж тут і прибирають.

Варіантів вирішення проблеми – не бачать. Кажуть, могли би встановити додаткові урни, але тоді й сміття, мовляв бути більше, переконані, бо вже мали схожий досвід. Теоретично, можна би було підписати договір лише на прибирання із спеціалізованою комунальною організацію, та для цього нині не передбачене фінансування.