В Мінінфраструктури обговорювали текст угоди зі Словаччиною про функціонування аеропорту “Ужгород”

Раніше директор аеропорту “Ужгород” повідомив, що через затягування з підписанням міжурядової угоди зі Словацькою Республікою аеропорт “Ужгород” може призупинити приймати літаки.

В Мінінфраструктури обговорювали текст угоди зі Словаччиною про функціонування аеропорту "Ужгород"
9 липня 2019 року заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк провів нараду щодо управління повітряним рухом пошуково-рятувальних повітряних суден під час проведення пошуково-рятувальних операцій в системі авіаційного пошуку і рятування.Про це інформує прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Під час наради особливу увагу було приділено обговоренню тексту угоди між урядом Словацької Республіки та Кабінетом міністрів України про визначення умов використання визначеної частини повітряного простору Словаччини у зв’язку з наданням послуг щодо обслуговування повітряного руху визначеним українським провайдерам аеронавігаційних послуг у міжнародному аеропорту «Ужгород».

Юрій Лавренюк наголосив на необхідності підписання даної Угоди і у подальшому її ратифікації, яка забезпечить належне функціонування міжнародного аеропорту «Ужгород».

У нараді взяли участь перший заступник Голови ДСНС Олег Мельчуцький, голова Державіаслужби Олександр Більчук, заступник директора Украерорух Сергій Перевезенцев та інші.

Раніше директор аеропорту “Ужгород” Руслан Лііс у Фейсбуку повідомив, що через затягування з підписанням міжурядової угоди зі Словацькою Республікою аеропорт “Ужгород” може призупинити приймати літаки.