В Ужгороді граючись на території недобудови травмувався хлопчик

В Ужгороді, у Новому районі, хлопчик граючись на закинутому будівництві, розбив голову і отримав закриту черепно-мозкову травму.

Ернест Завадський випадково став свідком нещасного випадку. близько 8-ї вечора повертаючись додому, почув крик про допомогу. Двоє дітей 12-ти – 13-ти років вибігли з-за похиленого паркану. Третій вийшов повільно, сильно притискаючи руку до голови:

Чоловік розповідає, злякався не на жарт і одразу викликав швидку:

Недобудові більше 20-ти років, розповідають місцеві. Кажуть: раніше тут працював сторож, який дивився за територією і не пускав дітлахів, але останнім часом будівля пустує. Єдині охоронці тут – кілька вуличних собак. Тамара Орос пояснює, у цьому мікрорайоні дуже багато дітлахів, адже до території будівництва з 4-х сторін примикають 6 багатоповерхівок, і знаходиться просто біля ігрового майданчика.

У мікрорайоні це не перший нещасний випадок з дітьми на території недобудови. Про трагедію неподалік, 20-тирічної давності, пам’ятають усі місцеві:

Паркан, яким загороджена величезна забудова, зламаний у кількох місцях, доступ дітям та безхатькам відкритий. Уся ділянка поросла чагарниками і деревами, а травою прикриті шматки арматури, які стирчать з землі. Згори теж небезпека – цеглини, які ледь тримаються, нависають з бетонного каркасу:           

У міськраду місцеві не зверталися, знають – це приватна власність, проте чия саме – невідомо. Будівництво тут починали тричі, з останньої спроби пройшло більше 7-ми років. Відтоді паркан не латали, а територію не прибирали.            

У міськраді кажуть: це одна з 10-ка безгосподарних недобудов в Ужгороді і впливати на таких власників складно, адже вони перепродають будівлі і не реєструють це у мерії, тому часто знайти відповідальних майже неможливо. Якщо господарів будмайданчику таки відшукають, їм випишуть припис на усунення недоліків, а потім – штрафуватимуть:

Після нашого звернення, муніципальна варта пообіцяла впродовж тижня виїхати на місце для обстеження території. Також шукатимуть власників, аби ситуація з травмуванням дітей – не повторилася. Ми стежитимемо за ситуацією і розкажемо Вам про результати перевірки – у наступних випусках.