В Ужгороді відкрилася виставка екзотичних тварин

Цієї неділі в одному з закладів обласного центру Закарпаття – кафе “Акваріум” відкрилася традиційна виставка екзотичних тварин.

В Ужгороді відкрилася виставка екзотичних тварин

Ця експозиція живих екзотів,проходить в Ужгороді втретє. Організовує її Клуб тераріумістів Закарпаття.

Тварини, що їх представили на виставці члени клубу, стали доповненням до постійних мешканців “Акваріума” – морських і прісноводних акваріумних рибок, пітонів, удавів, варанів, черепах, геконів, велетенських скорпіонів, павуків-птахоїдів і летючих собак-криланів. Тому відвідувачам є що побачити. Тим більше, що цього разу є й певні “родзинки” – самичка тигрового пітона, що насиджує кладку яєць, та маленький американський маїсовий полоз, якого знайшли в підвалі ужгородської багатоповерхівки.

“Метою виставки є популяризація тераріумного хобі і налагодження контактів з іншими тераріумістами, яких на Закарпатті, в порівнянні з Харковом, Одесою чи Києвом, – дуже мало, практично одиниці. А також, безумовно, виховання цивілізованого ставлення до “страшних” тварин, які, насправді, якщо позбутися нав’язливих і нав’язаних фобій, є дуже цікавими і кожне по-своєму – красивими”, – розповів голова Клубу тераріумістів Закарпаття Сергій Бондарчук.

Відвідати виставку можна щодня, до наступного понеділка включно, інформує ЗакарпаттяОнлайн.