Від чого залежить вартість квитків на потяги

Ціна квитка в залізничному транспорті “Укрзалізниці” залежить від декількох факторів: відстані, періоду року, дня тижня, категорії поїзда, типу вагона та рівня якості послуг.

Від чого залежить вартість квитків на потяги

Як повідомили у прес-службі, тарифи на перевезення пасажирів у диференційовані в залежності від типу вагону (загальний, плацкартний, купейний, люкс, 3-й клас, 2-й клас, 1-й клас), категорії поїзда за швидкістю (Інтерсіті+, Інтерсіті, Регіональний експрес, Регіональний, Нічний експрес, Нічний швидкий, Нічний пасажирський) та рівнем якості послуг (фірмовий та звичайний поїзд).

Згідно із змінами до правил компанії, які були затверджені у лютому 2019 року: залежно від внутрішнього облаштування, терміну експлуатації та конструкції вагони можуть визначатись як вагони підвищеного комфорту, економ-класу або фірмові з рівнем сервісного обслуговування класу “комфорт”, “стандарт” та “економ” тощо. Вартість проїзду у зазначених категоріях вагонів визначатиметься відповідно до діючих тарифів.

Також тарифи передбачають коефіцієнти гнучкого тарифного регулювання за тринадцятьма календарними періодами року з коефіцієнтами зниження 0,8-0,97 та підвищення 1,01-1,10. Одночасно ціни регулюються по днях тижня: зниження у вівторок та середу на 10%, підвищення у п’ятницю та неділю на 10% та без змін у понеділок, четвер і суботу.

При цьому в компанії додали, що станом на 02.04.2019 підвищення тарифів на перевезення пасажирів залізничним транспортом у 2019 році не планується.

Нагадаємо, раніше компанія повідомляла, що цього року тарифи на пасажирські перевезення “Укрзалізниці” шляхом індексації змінювати не планується.

Джерело: УНН