Видовищні змагання закарпатських пожежників провели в Ужгороді

Шістдесят чотири рятувальники із шістнадцяти районів області 6 червня в Ужгороді боролися за звання найкращого. Такі змагання на Закарпатті проводяться вже вдруге.

Із дев’ятої ранку пожежники змагались у двох видах спорту – індивідуальні забіги та естафета. Дистанція складається з чотирьох етапів: підйом по висувній драбині у вікно четвертого поверху, силовий тренажер, прокладання рукавної лінії та перенесення потерпілого. Учасники кажуть – готувались до змагань заздалегідь.

Така перевірка на міцність – просто необхідна, кажуть рятувальники. Адже у форматі змагань можуть якнайкраще підготуватися до реальних викликів.

Змагання «Найсильніший пожежний рятувальник» проводять за міжнародним форматом. Розроблені в Сполучених Штатах – вони спрямовані на перевірку спеціалістів працювати в реальних підрозділах. Зараз це вже справжній пожежний спорт, де обирають найкращих.

Найкращі учасники сформують збірну, яка представить нашу область на всеукраїнських змаганнях, які відбудуться у Львові 21-23-го червня.