Випуск новин Sirius News 10.06.2019

Дивіться у випуску:

  1. Пішов купатися на радванський кар’єр і не повернувся: в Ужгороді знайшли тіло 17-річного юнака, якого відучора розшукувала поліція.
  2. Півтори тисячі доларів хабара – на двох! На Рахівщині затримали завсектора райдержадміністрації та директора комунального підприємства, які вимагали гроші за узаконення тимчасових споруд.
  3. По вищу освіту – в ЄС! Словаччина, Угорщина, Польща, Чехія та Німеччина – найпопулярніші серед закарпатських випускників напрямки для навчання у вузах. Скільки коштує європейська освіта та чому наша молодь обирає саме її? – розкажемо.
  4. Два десятки пасажирів поїхали першим рейсом «Мукачево-Кошіце». Потяг відправився у неділю о 14:50 зі станції в Мукачеві. Менш ніж за годину до відправлення він привіз зі Словаччини іноземних туристів. Їхні враження та вся інформація про новий транспортний хаб в Мукачеві – далі.
  5. Спека +30 та сухо: увесь тиждень на Закарпатті триматиметься по-справжньому літня погода. Детальний прогноз від обласних синоптиків – традиційно, наприкінці випуску.